Hakkımızda;

İpeker; İpeker ailesi tarafından 1800'Iü yılların sonunda kurulmuş, 1930'da Cumhuriyet döneminde İpeker adını almış bir sanayi kuruluşudur.

Ana tekstil entegre üretim merkezi Bursa'da bulunan İpeker, Vegan Cupro üretiminde dünya lideridir. Yurtiçi ve yurtdışı ofisleri ile 52 ülkeye aktif ihracat gerçekleşti rmektedir. Son teknoloji üretim yöntemleriyle, ekolojik üretim yapabilen İpeker, entegre tesiste dokuma, örgü, raşel, dokunmamış yüzeyli kumaşların entegre üretimi ve boya/baskı işlemlerinde sektörün öncülerindendir.

İpeker; İpeker Fashion, İpeker Home ve İpeker- Tech markaları ile moda, ev tekstili ve teknik tekstil alanlarında ayrıcalıklı vegan ürünler üretmektedir. İpeker dünyanın ilk V-Label Vegan sertifikası ile üretim yapan üreticisidir.

İpeker Tech aynı zamanda dünyanın tek recycle rejenere sonsuz elyaf Cupro dokunmamış yüzey (non-woven) kumaşı olan Bemlise®'nin Türkiye'deki tek yetkili ithalatçısıdır.

İpeker sürdürülebilirlik alanında döngüsel ekonomi uygulamaları ile sektörde iyi örnek oluşturan, faydalı modeller sunan, inovasyon gücü yüksek bir tekstil üreticisi konumundadır.

 
 


Hakkımızda;

Tekstil sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olan İpeker tarafından ithal edilen " Bemliese® " markasının, Türkiye'deki tek yetkili satış ve pazarlama haklarına sahiptir.

Kurulduğu ilk günden itibaren genç, dinamik ve yenilikçi yönetim anlayışı ile müşterilerine iş ortağı gözüyle bakarak onlara artı değer katmak, daha başarılı ve karlı olmalarını sağlamak amacıyla çalışmalarını yürütmektedir.

" Bemliese® " markasının sektör ile buluşmasıyla iş ortaklarının hayatını kolaylaştıran CupricSAN, gelen talepler doğrultusunda sürekli kendisini geliştirerek güvenilir, farklı çözümler sunmaktadır.

%100 cupro, saf ve bio - compost özellikleriyle öne çıkan Bemliese® markası ile sizin de;

"Bir Farkınız Olsun" 
 
Asahi KASEI

Hakkımızda;

Bemliese®, Japonya'da Asahi Kasei'nin ticari markasıdır.


1922 yılında kurulmuş bir uluslararası Japon kimya ve ileri teknoloji firmasıdır.


Ürün geliştirme ve üretim, artık her zamankinden daha fazla önem kazanıyor, sürdürülebilirliğin yanı sıra yenilikçiliğe de sağlam bir bağlılık gerektiriyor.

Birçok alanda ileri teknoloji yaratıcı fikirlerin öncüsü ve üreticisi olan Asahi Kasei Corporation teknik tekstil alanında dünyadaki Cupro Nonwoven olan Bemliese®’nin tek üreticisidir.

Asahi Kasei'nin tecrübesi ve kaynakları ile üstün performans ve kalite standartlarıyla üretilen Bemliese®, piyasadaki tek cupro sürekli lament nonwoven kumaştır.

Bemliese®, Asahi Kasei'nin onlarca yıllık teknolojik ve üretim başarılarını temsil ediyor, aynı zamanda Asahi Kasei'nin pazar ve çevre ihtiyaçlarını yaratıcı ve özenli  fikirlerle eşleştirme vizyonunu yansıtıyor

 

Sertifikalarımız